סטיילינג לבית שלכם בכמה צעדים פשוטים

כל בית וכל דירה שכורה ,יכולים להפוך מעוצבים יותר, מרשימים, נוחים ומלאים בסטייל. אתם תופתעו כמה בקלות תוכלו גם אתם ליהנות מבית שמביע נכון יותר את מי שאתם והולם את טעמכם האישי. ללא שיפוץ נרחב וללא צורך בהוצאות כספיות גדולות תרכיבו מראה חדש שיגרוף  הרבה מחמאות.

 

 

הום סטיילינג לבית מתבצע תוך כמה פגישות במהלכן מנחה אתכם סטייליסטית כיצד לשדרג את עיצוב הבית, לרענן, לחדש ולשפר.  מעצבת הום סטיילינג ,שמכירה היטב את כל הטרנדים בתחום, את חנויות הרהיטים הנכונות, טכניקות עיצוב קירות ואת האביזרים הנכונים, תביא אל הבית שלכם סגנון חדשני וייחודי . יחד עם העיצוב החדש תכניסו אל הבית גם אנרגיות חדשות חיוביות ומוטיבציה לשינוי ושיפור לטובה של אורח החיים.

איך עושים סטיילינג לבית נכון?

פנייה אל סטייליסטית היא הדרך בה תצליחו לבחור נכון את הצבעים, התאורה, הרהיטים, פריטי הטקסטיל והאביזרים הנכונים ביותר. הניסיון והמקצועיות של הסטייליסטית הם המפתח לבית מעוצב בטוב טעם עם מראה מיוחד משלכם.

שירות של סטייליסטית לבית  ניתן במתכונת של פגישה חד פעמית או במתכונת של כמה פגישות במהלכן הסטייליסטית מתלווה אליכם אל מסע הקניות. מתכונת של פגישה חד פעמית מתנהלת תוך הגעה של הסטייליסטית אליכם לטובת בחינת העיצוב הקיים, הפוטנציאל של הבית, קבלת מידע על ההעדפות האישיות שלכם ומתן המלצות לעיצוב נכון של הבית. במהלך הפגישה תקבלו כמה רעיונות כאשר בסופה תחזיקו בידכם רשימה מסודרת של השינויים הדרושים, הפניות לחנויות הנכונות/בעלי מקצוע, רשימת קניות ורשימת מטלות. ההנחיות תהיינה ברורות כך שלא תוכלו לטעות.  

יום קניות של סטיילינג לבית 

אם אתם אוהבים עיצוב ואוהבים קניות, יום של קניות עם סטייליסטית מקצועית יהיה בעבורכם חלום שמתגשם. הסטייליסטית תתלווה אליכם תדריך , תכוון  ותסייע בבחירת הפריטים הנכונים. נציין כי הסטייליסטית מקפידה לבקר בבית לפני היציאה לקניות ומרכיבה רשימת קניות בהתאם לתקציב אותו קבעתם מראש. היום מתנהל בצורה יעילה ונעימה.

שירות של הום סטיילינג לבית  מתאים לבתים פרטיים, דירות ישנות, דירות יוקרה וגם לדירות חדשות. השירות מאפשר לכם לקבל ישירות מהקבלן דירה מעוצבת ומסוגננת.

רוצים לקבל עוד פרטים על הום סטיילינג עם עדית לוי? פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 053-8212175 ואנו נשמח להשיב לכל שאלה.