הלבשת בית מקצועית

בעוד רמת החיים הולכת ועולה, לצד הרחבת המודעות והחשיפה למגוון גישות ואפשרויות עיצוב, אנשים רבים מבקשים להפוך את ביתם למרחב מעוצב ומרשים שנעים ונוח לחיות בו.

בסטודיו של עדית לוי שירותי הלבשת בית מסופקים כחלק מתהליך עיצוב פנים, או כהליך יעיל וקצר העומד בפני עצמו ומוביל לתוצאות הרמוניות ומעוצבות. מטרת הלבשת הבית, או בלועזית הום סטיילינג, הינה לרענן, לחדש ולשדרג את המרחב הביתי באופן אסטטי, חסכוני ויעיל. זאת באמצעות יצירת תוכנית כוללת, בחירת צבעים דומיננטיים במרחב, בחירת פריטי ריהוט, גופי תאורה, פריטי טקסטיל, עבודות נגרות, ריצוף , פרקט  ואקססוריז.

 

מה זה בדיוק הלבשת בית?

הלבשת בית או הום סטיילינג הינו מונח מוכר בענף העיצוב שחדר בשנים האחרונות גם לארצנו. מדובר למעשה בהליך יעיל וקצר בו נערוך מתיחת פנים לביתכם, נרענן ונשפר את חזותו ונביא אותו למקום הרבה יותר מאוזן, אסטטי, פרקטי ונוח. את זאת  נשיג על ידי הבנת המאפיינים והפרופורציות של המרחב הנתון ובחירה נכונה של צבעים, חומרים, רהיטים ואבזרים נוספים.

 

הליך הלבשת בית

בסטודיו שלנו הלבשת בית הינה הליך יעיל וקצר המורכב ממספר פגישות ושלבים בודדים:

  • פגישת היכרות – פגישה שמתקיימת בביתכם במהלכה נבחן את העיצוב הקיים, נכיר אתכם, נבין את הרצונות והצרכים שלכם, נתוודע לסגנון ואורח החיים שלכם, נגדיר מסגרות תקציב, נגבש פתרונות עיצוב ונערכם ברשימה מעשית מסודרת. זוהי רשימה ממוקדת הכוללת פרטים ומידות של רהיטים ומוצרים נוספים הנדרשים לבית, מטלות וקניות שיש לעשות, ושמות של בעלי מקצוע וחנויות רלוונטיים ומומלצים.
  • יום קניות – יש אפשרות לערוך ביחד יום קניות יעיל ואינטנסיבי, במהלכו נלווה אתכם במסע קניות ממוקד, יעיל וחסכוני לביתכם. מומלץ גם עבור רוכשי דירה מקבלן, אנו מסייעים בבחירת חומרים אפשריים לדירה החדשה כמו ריצוף, דלתות פנים וחיפויים ליווי לפגישת נגרות ועוד

לשירותי הלבשת בתים

להזמנת שירותי הלבשת בתים מקצועית, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם הסטודיו של עדית לוי בטלפון 053-8212175 או במייל levy.adit@gmail.com.