ייעוץ הום סטיילינג

כיצד מתבצע הייעוץ?

 

ייעוץ הום סטיילינג יהיה השלב הראשון בדרך לעיצוב הבית. למעשה שיחת הייעוץ הראשונית היא המפתח לעיצוב עצמו כי בו ייקבעו כל הפרטים, החל מפרטים שרלוונטיים לעיצוב כמו למשל סוג החומרים שישתלבו בו , תוכנית צבעים , טקסטיל ועד פרטים טכנים כגון תקציב  המקסימלי של הלקוח ומשך זמן התהליך עצמו.

פגישת ייעוץ הום סטיילינג הינה פגישה  פרונטלית , בדרך כלל בחלל שבו יהיה צורך לעצב.

 

כמה עולה הייעוץ?

 

פגישת ייעוץ הום סטיילינג טווח מחירים לפגישה החל מ-400 שקלים ועד אלפי שקלים, תלוי בטיב השרות המבוקש וברמת הרזולוציה הנדרשת בתהליך וכמובן משתנה בין  מעצב למעצב כאן הגודל כן קובע ,

אם אתם רוצים לעצב את בית היוקרה שלכם, וילה מול הנוף היפהפה של הגליל או אחוזה מול הים, כמובן שזה יעלה לכם הרבה יותר מעיצוב דירה קטנה. חשוב לזכור כי יש למעצבים גם שם ומוניטין וככל שתבחרו מעצב מוכר יותר כך המחיר שלו יהיה גבוה יותר, ולרוב בצדק. המחיר לייעוץ ישתנה גם לפי סוג הייעוץ. אם מדובר על ייעוץ לפי שעה או ייעוץ לפרויקט שלם בלי קשר לזמן, המחירים יכולים להיות שונים מאוד זה מזה.

 

מה מידת הביטוי האישי?

 

יש הרבה הנחות שגויות לגבי ייעוץ עם מעצב פנים ובכלל לגבי העבודה איתו ואחת מהן חשוב לנפץ כבר במאמר הזה: המעצב הוא לא זה שקובע את העיצוב. אין ספק כי הוא הדמות המקצועית המובילה והמנחה של הפרוייקט אבל בסופו של יום הלקוח אמור לחזור לבית שתואם את הסגנון העיצובי שמתאים ונעים לו , לכן המילה האחרונה תמיד תהיה של הלקוח והמעצב יכול לכל היותר לנסות לשכנע אותו או להמליץ לו. יש מידה ניכרת של ביטוי אישי והיא תלויה כמובן רק בגמישות של הלקוח ולא בשום גורם אחר.

 

רוצים מעצבת שיורדת לסוף דעתכם? שנותנת לכם תחושה בטוחה ועיצוב יסודי בכל תקציב? אתם צריכים את עדית לוי! התקשרו עכשיו לטלפון 053-8212175 ותקבלו ייעוץ מקצועי שלא יותיר לכם ספק כיצד לעצב את הבית.