כמה עולה סטיילינג לבית

אז כמה עולה סטיילינג לבית?

בעקבות עליית רמת החיים בישראל, גובר במקביל הביקוש לשירותי הום סטיילינג לבית. הביקוש מעלה גם את השאלה כמה עולה סטיילינג לבית, שאלה שאין לה תשובה אחידה מכיוון  שעלות העבודות משתנה בהתאם להיקף וטיב השירות המבוקש. כמו כן העלות משתנה בין אנשי המקצוע השונים בתחום. בסטודיו עיצוב הפנים וההום סטיילינג של עדית לוי תזכו להצעת מחיר אישית ואטרקטיבית עבור שירותים בכל קנה מידה ואופי.

היקף השירות המבוקש

בסטודיו שלנו שירותי הום סטיילינג מוצעים כהליך קצר, מהיר ואטרקטיבי , שמחירו משתנה בהתאם להיקף וטיב העבודות המבוקש. קודם כל, שירותים אלו מוצעים כחלק מהצעת מחיר לעבודות עיצוב בית יסודיות או לחילופין כשירות מהיר ונפרד העומד בפני עצמו. את השירות ניתן לקבל בהיקפים שונים, לרבות:

  • פגישת ייעוץ חד פעמית- מיועדת למי שרוצה לבצע את הלבשת הבית לבד ומעוניין לקבל הכוונה מקצועית בנושא. הפגישה מתקיימת בביתכם, במהלכה נבין את הרצונות והצרכים שלכם ונגבש ביחד רשימת פעולות וקניות שיש לבצע בכדי לרענן את חזות הבית. זאת בהתאם להגדרות תקציב שנקבעו מראש. הרשימה מפרטת מטלות שיש לבצע לצד רשימת קניות מפורטת עם הפניה לאנשי מקצוע וחנויות מומלצות ורלוונטיות.
  • ליווי קניית פריטים לבית- ניתן להרחיב את שירותי ההום סטיילינג לליווי יום קניות מרוכז. מדובר לרוב ביום קניות אחד אינטנסיבי ויעיל, המתאים גם לרוכשי דירות מקבלן, שיחסוך לכם זמן יקר בשוטטות ממושכת בין ספקים וחנויות והתלבטות בין שפע הפריטים שהם מציעים. הליווי שאנו מספקים יאפשר לכם כל הזמן לראות את חזון העיצוב השלם של חלל ביתכם, עם התאמה לצרכים פרקטיים, לקשת צבעים וסגנון מבוקש וכו'. הצרכים יכולים לכלול פריטי ריהוט, עבודות נגרות, מטבחים, חיפויים, ריצופים, חלונות, דלתות, שטיחים ועוד.
  • שירות לחללים שונים בבית- היקף ועלות שירות הום סטיילינג משתנה גם בהתאם לחללים אותם רוצים להלביש ומידת מורכבות המשימה. כך למשל, חידוש מטבח הינה משימה הנדרשת בהחלפת ציפויים, שינוי צבע קירות, הוספה או הסרה של יחידות, החלפת ידיות, חידוש אריחי קרמיקה ועוד.

הצעת מחיר להום סטיילינג

לקבלת הצעת מחיר לשירותי הום סטיילינג, לקביעת פגישה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם סטודיו של עדית לוי בטלפון 053-8212175 או במייל levy.adit@gmail.com.