ליווי מעצב מקצועי = שקט

כדי לעצב את הבית באופן מיטבי  יש לבחור במעצב הפנים הנכון. חשוב להפוך את שיפוץ ביתכם לחוויה נעימה היות ומדובר בתהליך ממושך .

לא מספיק להסתפק רק במעצב פנים יצירתי אלא למצוא את השילוב בין  מקצועיות יצירתיות לצד סבלנות ואדיבות.

אז החלטתם לשפץ / רכשתם דירת קבלן ?

זה הזמן להחליט מי ילווה אתכם בתהליך …

מעצב פנים אדיב וסבלני

מעצבת פנים ברמת גן הטיפ הראשון – מעצבת פנים סבלנית .

כיוון שלעתים הלקוחות יסתבכו מאוד עם כל המידע שהם יקבלו, סוגי החומרים השונים, העיצובים האפשריים לבית וכמובן גם השפעת  התקציב על העיצוב עצמו, כל אלו יכולים לבלבל את הלקוח. יכול גם להיות שללקוח יהיה משהו מאוד לא ברור שלמעצבת או למעצב יהיו ברורים כשמש , ובכל זאת עליהם לגלות סבלנות ולהסביר הכל ברוח טובה ובאדיבות. יחסי האנוש חשובים מאוד בעיקר היות ומדובר  בתהליך שלא מסתכם במס פגישות בודדות .

 

אין פשרות כשמדובר על המקצועיות !

מעצבת פנים ברמת גן צריכה להיות מקצועית על מנת למנוע טעויות תכנון – על טעויות משלמים והרבה !!!

כשאנו מזמינים מעצבת פנים לעבוד איתנו ,אנו למעשה מעוניינים לקבל שירות מלא ,ולא רק ייעוץ. אנו רוצים לקבל ממנה טיפים לעיצוב נכון של הבית תכנון חלל , חידושים בתחום העיצוב , צבעים , חומרים והתאמתם לבית הספיציפי. ללא המקצועיות של מעצב או מעצבת הפנים אתם יכולים להרגיש בזבוז בעבודה עמם.

 

מעצבת זמינה במחיר הוגן –

יכול להיות שמצאתם מעצב פנים אדיב וסבלני שמספק לכם שירות נהדר ויכול להיות שהוא גם יצירתי במיוחד ומספר לכם על כל מיני רעיונות שלא ראיתם במקומות אחרים. בכל זאת, יש עוד פרמטר אחד שיכול להיות בעייתי והוא הזמינות שלו. יכול להיות שאותו מעצב או מעצבת פנים לא יוכלו לקבוע אתכם פגישות בשעות שנוחות לכם או לחלופין יעלו הרבה יותר ממה שאתם מסוגלים לשלם. גם אלו פרמטרים חשובים בסקר השוק לפני הבחירה.

התקשרו עכשיו לעדית לוי לטלפון 053-8212175 ונשמח לעמוד לשירותכם לעיצוב הכי טוב שאפשר לקבל!