עיצוב דירות קטנות

עיצוב דירות קטנות מהווה אתגר וסיפוק גדול בו זמנית . דירה קטנה עשויה בקלות להראות כמו מחסן דחוס , מספיקה טעות תכנונית קטנה , רהיט חסר פרופורציה והדירה תהפוך מהר מאוד משיק לשוק.

עבור עיצוב דירה קטנה נדרשת המון חשיבה , תכנון נכון וירידה לפרטים, וזאת על מנת למקסם את נתוני החלל , תוך כדי ניצול כל הפונקציות הנדרשות ללקוח . ניתן להפוך  דירה קטנה ככל שתהיה ,לדירה מעוצבת ופונקציונאלית .

ראשית, בתכנון דירות קטנות  יש לחשוב אחסון , אחסון ושוב אחסון . בדירות קטנות ישנות גובה התקרה גבוה מהממוצע נצלו את הגובה למקומות איחסון. החלל שיתקבל יהיה נקי יותר חף מעומסים ופריטים מיותרים ויהיה נעים למראה וכזה שנעים לשהות בו.

שימוש בצבעים בהירים , בדירות קטנות יצור אשליה של ספייס, ועדיין לא צריך לפחד משימוש אלמנט כהה בחלל ,שיקפיץ את מראה הדירה כולה ויצור דרמה ועניין.

עיצוב דירות קטנות    

 

מראה כאלמנט מגדיל – שימוש במראות במינון נכון עובד מעולה בעיצוב דירה קטנה למראות יש אפקט מצויין לחלל להראות גדול ומרווח יותר

יש לחשוב גם על ריהוט תואם , ריהוט מאסיבי וכבד פחות יעבוד .

בחללים קטנים יש להקליל את מראה הדירה כמה שניתן,  באמצעות שימוש בריהוט שיתאים במידותיו לפרופורציות הדירה ריהוט נקי בגוונים בהירים .

כמו כן ניתן ל"לחסוך " בשימוש בקירות ובמקומם לתכנן ריהוט דו שימושי לדוגמא ארון החוצץ בין שני חללים ומשמש לאחסון ואפילו הנחת אביזרי נוי לשני הכיוונים .

ב עיצוב דירות קטנות הפתגם less is more  הוא שינחה אותנו לאורך כל התהליך, כל מה שאינו הכרחי בדירה פשוט לא יהיה כל ס"מ בדירה מחושב ולכן אין סיבה לאגור חפצים מיותרים .

לקביעת פגישה לעיצוב ותכנון דירתכם , התקשרו  -053-8212175  עדית לוי – סטודיו לעיצוב פנים