עיצוב פנים מודרני – איך בוחרים מעצב פנים

בעלי בתים רבים נבהלים כאשר הם מתמודדים עם המשימה של העסקת עיצוב פנים מודרני.  בין אם אתם עוברים לבית חדש או מרעננים עיצוב מיושן, מעצב פנים יכול להיות החבר הכי טוב שלכם.

אמנם אתה אולי חושב שמעצבי פנים עובדים רק עם העשירים והמפורסמים, אבל זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. אתם יכולים לבחור ולהעסיק מעצב פנים במרכז כדי לפתח ולבצע פרויקט שלם, או פשוט לשכור אחד שיעזור לכם בעבודות קטנות יותר.

מה מעצב פנים יכול לעזור לכם לעשות?
אתם יכולים לשכור חברת עיצוב פנים מודרני לייעוץ ועזרה בדברים כמו בחירת צבעים, תאורה, רכישת בדים, קניות רהיטים או תכנון חלל. העסקת מעצב פנים על בסיס "על פי הצורך" יכולה לחסוך לכם כסף ולתת לכם את המרחב ללכת בעקבות החזון שלכם בעת יצירת החלל המושלם עבורכם ועבור משפחתכם.

בואו נתחיל!
כעת לאחר שקיבלתם את ההחלטה להעסיק מעצב פנים, עליכם להכיר את התהליך הכרוך בבחירת חברת עיצוב פנים מודרני עבור הפרויקט הספציפי שלכם. אז בואו נתחיל…..

איפה למצוא עיצוב פנים מודרני?
אז איפה למצוא חברת עיצוב פנים מודרני? חיפוש מהיר באינטרנט היא לא הגישה הטובה ביותר למציאת מעצב פנים. כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר עבורכם, כדאי לשקול את שלוש האפשרויות הללו כנקודת התחלה:

1- מצאו עיצובי פנים שמדברים אליכם. אתם יכול לבקר בבתים של מכרים או בבתי תצוגה מעוצבים באזור שלכם ולבחור מראה שמדבר לרגישויות העיצוביות שלכם. עיין במגזיני עיצוב ומצאו חדר שמתאים לסגנון העיצוב שלכם. ותחליטו בדיוק מה אתם רוצים. כאשר אתם מדברים על טעמי העיצוב שלכם עם מעצב הפנים, אתם חייבים להיות מאוד ספציפיים לגבי מה אתם אוהבים ומה אתם לא אוהבים.

מעצב פנים טוב צריך להיות מסוגל לשים את הסגנון האישי שלו על האש ולהתמקד אך ורק בשלכם. הימנעו ממעצבי פנים בעלי מראה ייחודי – אלא אם כן, כמובן, המראה הזה תואם את הטעם העיצובי שלכם. בקשו מחברים המלצות. אם לשכן, לחבר או לחבר של חבר שלכם הייתה עזרה מקצועית בעיצוב, בררו על החוויות שלהם ופנו למעצב הפנים אם קיבלתם משוב חיובי.

2- קבעו את התקציב שלכם – בהתבסס על גודל והיקף הפרויקט שלכם, עליכם לקבוע תקציב עבודה. זה סכום שצריך לדון בו מראש עם מעצב הפנים. חלק מהמעצבים לא יקחו על עצמם פרויקטים/תקציבים קטנים, אז זה יעזור לכם לבטל כמה מועמדים מיד.

3- תקשרו ביעילות עם מעצב הפנים שלכם – למרות שאתה סומכים על האינסטינקטים והניסיון של מעצבי פנים כדי ליצור את החלל המושלם עבורכם, אתם חייבים להיות מסוגלים לתקשר היטב לגבי מה אתם רוצים בבית שלכם.

בין אם זה משהו מופשט כמו כיוון עיצובי או ספציפי כמו צבע הקיר; אתם צריכים להרגיש בנוח ביכולת שלכם לתקשר את הרצונות שלכם. לפני שאתם בוחרים חברת עיצוב פנים במרכז, אולי כדאי לכם להרכיב קובץ המורכב מתמונות ממגזינים של עיצובי חדרים אהובים, צילומי מסע אישיים, רהיטים, בדים, תאורה וכו', המבטאים את האסתטיקה העיצובית שלכם.